Menu Zavrieť

MMA sa stal najrýchlejšie sa rozvíjajúcim športom 20. storočia. MMA je mix bojových športov (thajský box, box a grapling), kde sa zápasí v octagone – klietke. Bojové športy sú predovšetkým vynikajúce na rozvoj dynamiky, výbušnosti a gymnastiky.

Stredná športová škola v Trenčíne otvorila novú triedu zameranú práve na tento druh športu v spolupráci s Laugaricio Combat Club pod vedením hlavného trénera a lektora našej školy Mgr. Vladimíra Lendvaya, ktorý má na svojom konte množstvo víťazstiev.
Vladkovi zverenci sa venujú  MMA a boxu. Zápasníci sú vynikajúci bojovníci ale aj atléti, pretože ich príprava je tvrdá a pozostáva ako z atletickej časti tak aj z gymnastickej časti.
Medzi študentmi našej školy nájdeme hneď niekoľko talentovaných zápasníkov, ktorí už v mladom veku dosiahli skvelé úspechy.

• vek- 15 rokov

• vek- 14 rokov
  • výška- 161cm
  • váha- 59kg